Wypożyczalnia samochodów sportowych. Luksusowe auta na wyciągnięcie ręki!

projektowanie wnętrz
Aranżacja salonu z projektantem wnętrz. Czy warto?
20 December 2020
pompa ciepła
Pompa ciepła do domu jednorodzinnego – wybierz pomoc fachowców!
2 June 2021

Wypożyczalnia samochodów sportowych. Luksusowe auta na wyciągnięcie ręki!

auto sportowe

Zawsze marzyłeś o tym, aby przejechać się Porsche 911? A może na Twojej liście marzeń znajduje się pokierowanie Audi R8 Decennium, czyli samochodem Iron Mana? Takie sny się spełniają! W wypożyczalniach samochodów sportowych można uzyskać dostęp do najlepszych aut klasy premium w przystępnych cenach. Jak wypożyczyć sportowy samochód? Ile to kosztuje?

Motoryzacyjne marzenia można spełniać. Dreszczyk emocji towarzyszący przejażdżkom jednymi z najlepszych samochodów świata jest na wyciągnięcie ręki i wcale nie jest związany z bardzo wysokim wydatkiem. Także w Polsce coraz większym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodów sportowych – znajdujące się w naszym kraju wypożyczalnie udostępniają swoim klientom flotę, która nierzadko kosztuje miliony złotych.

Jakie auta sportowe można wynająć?

Wybór jest spory, dlatego każdy amator szybkiej jazdy może znaleźć dla siebie coś ciekawego. To zarówno najnowocześniejsze modele, na przykład Audi R8 Decennium czy Mercedes A45S AMG, jak również ponadczasowa klasyka jak Porsche 911 Carrera 4S albo Ford Mustang.

Przykładowo, wypożyczalnia samochodów sportowych WARKOT działająca na południu Polski przygotowała dla swoich klientów jedne z najlepszych modeli klasy premium od renomowanych producentów z całego świata. Flota wypożyczalni to m.in. Chevrolet Camaro SS „Fifty” z limitowanej edycji czy Dodge Challenger SRT HELLCAT.

Sportowe auta premium wynajmowane są zarówno do przejażdżek ulicami, jak również na torach wyścigowych. W tym drugim przypadku istnieje możliwość pełnego rozwinięcia maksymalnej prędkości – bez obawy o ryzyko mandatu. Jeżeli jednak auto ma posłużyć na czas eventu, jako dojazd do ślubu, na wieczór kawalerski, ale też po prostu, by spełnić swoje marzenia, można także wynająć je do jazdy drogami publicznymi.

Jakie warunki trzeba spełnić, by wypożyczyć auto premium?

Warunki wymagane do spełnienia przy wynajmie auta premium nie różnią się znacząco od tych, które dotyczą wypożyczenia zwykłych samochodów osobowych. To powoduje, że oferta ta dostępna jest niemalże dla każdego, kto marzy o tym, aby zasiąść za kierownicą sportowej maszyny i poczuć jej moc.

Główne warunki najmu samochodów sportowych:

  • pełnoletniość
  • ważne prawo jazdy
  • dowód osobisty lub paszport
  • wpłata kaucji – przelewem, kartą

Warto pamiętać o tym, by dokładnie zapoznać się z ogólnymi warunkami wynajmu samochodu. Większość wypożyczalni wymaga, aby wynajęte auto prowadziła tylko osoba, która znajduje się na umowie. Samochód nie może być też podnajmowany. W wielu przypadkach obowiązuje zakaz opuszczania terytorium Polski.

Standardowe ubezpieczenie przy wynajmie samochodów luksusowych obejmuje OC, AC oraz NNW. Trzeba jednak pamiętać, że osoba wypożyczająca dla siebie auta premium może być pociągnięta do odpowiedzialności za szkodę z własnej winy – niektóre wypożyczalnie oferują dodatkowe ubezpieczenia, które pokrywają straty w razie pojawienia się szkody.

Ile kosztuje wynajęcie sportowego samochodu?

Wbrew pozorom, za samochody luksusowe na wynajem wcale nie trzeba płacić sporo. Cena zależna jest przy tym od wielu czynników, w tym od wybranego modelu samochodu, czasu najmu.

Zazwyczaj wypożyczalnia samochodów sportowych oferuje wynajem w cenach rozpoczynających się od 990 złotych za dobę, ale w przypadku droższych aut może ona wynieść nawet około 2000-3000 złotych dziennie. Przy dłuższym wynajmie na kilka dni naliczane są atrakcyjne rabaty.

Jeśli zatem myślisz od dawna o tym, aby wynająć sportowe auto i spełnić swoje marzenia, dobra wypożyczalnia samochodów luksusowych może zaoferować Ci sprzęt, który gwarantuje buzującą adrenalinę podczas każdej przejażdżki.

Comments are closed.